DRAGII MEI,
Vă mulțumesc pentru încrederea pe care mi-ați acordat-o în primul tur al alegerilor. Acest lucru mă onorează și mă obligă. Am trecut cu succes, împreună, un examen, ne așteaptă următorul, pe 3 iunie, când alegem viitorul primar general al Capitalei.
Vreau să fiu primarul tuturor și să lucrăm împreună pentru ceea ce ne unește: dragostea pentru Chișinău și nevoia unei vieți mai bune aici, la noi Acasă.
![](https://i0.wp.com/moldoveanul.md/wp-content/uploads/2018/05/33583328_2028254950730522_2402045741158629376_n.jpg?resize=676%2C960)